ACENTEM SİGORTA ARACILARI DERNEĞİ
uye
Üye Girişi

SİTE KULLANIM KOŞULLARI

www.acentem.org.tr web sitesine hoşgeldiniz. Bu site ASİAD - Acentem Sigorta Aracıları Derneği'ne aittir. Site içeriği, "olduğu gibi" (“as is”) ve "mevcut olduğu sürece" (“as available”) esasına dayanarak verilmiştir. Bu sitedeki bilgiler, yanlışlıklar veya yazım hataları içerebilir . ASİAD, web sayfalarının kesintisiz ya da hatasız çalışacağını ya da yazılımınız veya donanımınızla uyumlu olduğunu garanti etmez. ASİAD, site sayfalarını dilediği zaman güncelleme, değiştirme ya da erişime kapatma hakkını saklı tutar.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri, uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

E-posta vb bir araçla ASİAD’a bir malzeme gönderdiğinizde, malzemenin yasa dışı ya da yayına uygun olmayan hiç bir öge içermeyeceğini, virüs vb kirletici ve yokedici unsurlara karşı elinizden gelen önlemleri alacağınızı ve malzemenin sahibi olduğunuzu ya da malzemeyi ASİAD’a vermeye yetkili olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.

Bu sitede ASİAD Web Sitesi kullanım koşullarının geçerli olmadığı diğer web sitelerine bağlantılar veya atıflar bulunabilir. ASİAD’a ait olmayan bir web sitesine yapılmış bir bağlantı, ASİAD’ın bu web sitesinin içeriğini veya kullanımını onayladığı ya da bunlara ilişkin herhangi bir sorumluluk aldığı anlamına gelmez.

ASİAD, bu sitenin kullanılması nedeniyle ortaya çıkan hiçbir dolaylı ya da dolaysız, arızi veya özel zarardan, kayıptan veya kesintiden sorumlu değildir.

ASİAD, bu koşulları istediği zaman, önceden haber vermeksizin değiştirebilir.